İnşaat Enerji

RG Şirketler grubunun lider firması olan, RG İnşaat Enerji Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., sektörde 1992 den bu yana 25 yıla yakın süreden beri faliyet gösteren bir şirkettir, kuruluşundan bu güne dinamik yapısı içinde sürekli büyüyen RG yaşam şartlarını ve hergün gelen müşteri beklentilerini karşılamayı hedef olarak belirlemiş, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacı ile sürekli kendini yenileyen, teknolojiyi yakından takip eden mühendisleri ile çağdaş ve aranan kalite de iş yapmayı kendine amaç edinmiş ve Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

RG’nin tüm faliyetlerini ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile, ISO 14001:2004 çevre yönetim sistemini esas olarak yürütmekte olup, mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için müşterilerin ve çalışanların beklentilerini her zaman en ön planda tutmaktadır.

Günümüz ana faliyet alanı olarak altyapı ve üstyapı inşaatlarını belirleyen RG özellikle taahhüt sektöründe ve her türlü üstyapı, altyapı inşaatlarında uzmanlaşmıştır.

25 yıllık sahip olduğu büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda, artarak sürdürme kararlılığındaki RG group gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.